• Деревозахисний засіб Pinotex Classic 1л (осінній клен)

Опис

Pinotex Classic являє собою прозору суміш водостійких і антисептичних речовин (біоцидів) для запобігання потрапляння вологи між волокнами деревини, її гниття і зараження мікроорганізмами. В основному застосовується при зовнішніх роботах для комплексного захисту і фарбування пилених дерев'яних поверхонь (при необхідності можна наносити і на стругану), що знаходяться під прямою дією ультрафіолетового сонячного випромінювання і атмосферних опадів. Особливість і відмінність цього засобу полягає в можливості використовувати його в комплексі з іншими покриттями (ґрунтовками) або ж окремо від них (глибоко просочує деревину, замінюючи ґрунтовки).

Спосіб застосування

Застосовується в якості фарби зовнішньої пиленої деревини, в тому числі покритої іншими засобами, для додання їй зовнішнього ефекту, захисту від гниття і мікроорганізмів.

Ознайомитися з можливістю застосування продукції ТМ Pinotex для комплексного захисту деревини

Склад

Світлостійкі пігменти і залізооксидні пігменти, алкідна смола з аліфатичними сполуками, уайт-спірит, ультрафіолетовий фільтр, фунгіциди та альгіциди.

Спосіб застосування

Підготовка основи

Деревина, призначена для просочення, повинна бути очищеною та сухою (вологість не вище 20%), з рівною поверхнею і без ознак ураження грибковими захворюваннями. Поверхню без лакофарбового покриття необхідно попередньо обробити ґрунтовкою-просоченням Pinotex Base.

Підготовка виробу

Перед застосуванням рідина не розбавляється, рекомендується перемішати. Перед нанесенням покриття з безбарвним забарвленням необхідно обов'язково змішати його з пігментом із групи колірувальної палітри.

Просочування

•       Наноситься в декілька шарів (бажано до 3-х) рівномірно по всій поверхні при температурі від +5 °С до +30 °С, при вологості навколишнього середовища не більше 80%, для деревини – максимум 20%. Для нанесення використовується пензель, але більш глибоке просочення і візуальний ефект досягаються шляхом занурення самої деревини безпосередньо в рідину.

•       В процесі просочення поверхні необхідно приділити увагу ретельній обробці торцевих сторін, періодично перемішуючи рідину.

•       Просочення повністю висихає через 24-48 годин, другий шар наноситься через 12-24 години. Після висихання на вкритій поверхні утворюється характерна напівглянцева плівка.

•       Після проведених робіт необхідно очистити інструменти уайт-спіритом.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

Деревозахисний засіб Pinotex Classic 1л (осінній клен)

  • 30.00грн


Деревозахисний засіб Pinotex Classic 1л (осінній клен)